© 2017-2019 by Jmestras - ECB SL

El nostre EQUIP

de PERSONES

Josep Mestras
Director-Gerent

Enginyer Tècnic Elèctric

MBA en direcció d'empreses per la UdG

jmestras@enllumenats.com

Francesc Parramon
Delegat Zona Centre-Nord

Enginyer Industrial

Responsable de la zona Centre-Nord

fparramon@enllumenats.com

Departament Tècnic
Departament Administratiu
Joan Sanmartin
Delegat Zona Sud

Llicenciat

Responsable Delegació de Castell-Platja d'Aro

jsanmartin@enllumenats.com

Jordi Cassanyes

Enginyer Tècnic-Tècnic en Prevenció de Riscos

jcassanyes@enllumenats.com

Oscar Melendo

Enginyer Tècnic

omelendo@enllumenats.com

Albi Quintana

Cap d'administració

aquintana@enllumenats.com

Encarregats

Quim Domene

Encarregat d'obres

qdomene@enllumenats.com

Ignasi Pastor

Encarregat Manteniment

Delegació Castell d'Aro ipastor@enllumenats.com

Josep Miquel Lara

Encarregat Manteniment

Delegació l'Escala

jlara@enllumenats.com

Personal Operari

OFICIALS electricistes

AJUDANTS d'oficial d'electricista